| Označení: | UKS6001 PINK-SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x60x20 cm
Zapomeňte na nudné vánoční dekorace a přivítejte do svého domova jedinečnou umělou hortenzii v nádherném růžovo-stříbrném provedení. S touto trvanlivou dekorací můžete tvořit nezapomenutelné aranžmá, které bude zářit pohádkovou atmosférou, umocněnou jejím zářivým povrchem. Touto krásnou umělou květinou získáte nevšední, ale o to více unikátnější ozdobný prvek pro vaši sváteční výzdobu, jenž vám vydrží v plné kráse prakticky na věky.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 58.0000 kg |
| Hmotnost | 58.0000 kg |
| Rozměry | 30x60x20 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 64.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Hortenzie |