| Označení: | UKF003 BR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x47x30 cm
Oživte svůj prostor použitím umělého trsu eukalyptu ve světle hnědém provedení. Tento elegantní kousek přináší do vašeho interiéru nejen nevšední odstíny, ale také estetický prvek příjemný na pohled. Umístěte ho do vázy nebo začleňte do svých dekoračních projektů. Možností využití je skutečně bezpočet, a záleží jen na fantazii a dekoračních schopnostech každého z nás, jak s ním naložíme. S nízkým úsilím a dlouhotrvající krásou je tato umělá dekorace ideální pro každý prostor, a to bez starostí a nutnosti zvláštní péče.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 59.0000 kg |
| Hmotnost | 59.0000 kg |
| Rozměry | 30x47x30 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 47.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Eukalyptus |