| Označení: | UKF002-1 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x170x15 cm
Nechte váš prostor zahalit do krásných odstínů s naší girlandou z javorových listů, která přináší do vašeho interiéru unikátní směs typických barev pro toto období. Právě umělá dekorace napodobující zbarvené listí je vynikající pro trvalé využití, případně vám poslouží pro opakované zdobení bez starosti o to, že by ztratila ze své krásy. Listy javoru s pečlivě zpracovanými detaily vnáší do vašeho domova tu pravou podzimní atmosféru. Ať už jí umístíte kamkoliv, bude skvělou volbou pro oživení vybraných míst.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 72.0000 kg |
| Hmotnost | 72.0000 kg |
| Rozměry | 15x170x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 170.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Halloween |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Javor |