| Označení: | UKF001-1 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x110x20 cm
Nechte váš prostor zahalit do krásných odstínů s naší umělou podzimní větví, která přináší do vašeho interiéru unikátní směs typických barev pro toto období, a to oranžové, žluté a místy až červené. Právě umělá větev je vynikající jako trvalá dekorace, případně vám poslouží pro opakované využití bez starosti o to, že by ztratila ze své krásy. Listy javoru s pečlivé zpracovanými detaily vnáší do vašeho domova tu pravou podzimní atmosféru. Ať už jí umístíte do vázy nebo začleníte do jiných dekoračních prvků, bude skvělou volbou pro oživení vašich aranží.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Rozměry | 30x110x20 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 110.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Halloween |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Javor |