| Označení: | SVW1408 BOR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x7x5 cm
Přišla chvíle na malé okamžiky pohody a romantiky s našimi malými svíčkami v červených barvách. Sada obsahuje 4 kusy, všechny ve stejném tónu, ačkoliv bez vůně, jejich stoprocentní parafín vám poskytne čistý a stabilní plamen. Tyto svíčky jsou univerzální, ideální pro romantické večery, relaxaci nebo tvorbu adventních věnců. Užijte si tyto chvíle klidu a pohody s našimi svíčkami, které jsou připravené na zapálení.
| Materiál | 100% parafínový vosk |
| Hmotnost | 132.0000 kg |
| Hmotnost | 132.0000 kg |
| Rozměry | 5x7x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 5.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Bez vůně |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Červená |
| Rozměr balení | 22x6x8 cm |