| Označení: | SVW1404 YEL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x10x6 cm
Žlutá svíčka válcovitého tvaru přináší do každého prostoru nejen neodolatelné světlo, ale i jedinečnou atmosféru klidu a elegance. Její bezvonný stoprocentní parafín a jeho množství zaručuje dlouhou dobu hoření, což z ní činí ideálního společníka pro krásné chvíle relaxace a romantiky. Ideální je pro lidi, kteří nesnesou aromatizované produkty, případně jsou na ně alergičtí. S jednobarevným čistým provedením, které je doplněno mašličkou v podobném odstínu, bude hezkým dárkem, a zdrojem nezapomenutelných okamžiků. Při pohledu na plápolající plamen, si snadno zdokonalíte vaše romantické večery a učiníte je ještě krásnějšími.
| Materiál | 100% parafínový vosk |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Rozměry | 6x10x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Válec |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 6.0000 cm |
| Hmotnost - netto | 0.2440 kg |
| Funkce | Bez vůně |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Žlutá |