| Označení: | PRZ4022-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x24x2 cm
Nádherné srdíčko na zavěšení vyrobené z umělých bílých bobulí, je jako symfonie lásky a krásy, která neustále připomíná vaše city k milované osobě. Tato jedinečná dekorace je plná jemnosti a citu, což umocňuje právě elegantní bílá barva. Symbolika srdíčka je jednoznačně spjata s láskou a náklonností, a proto může být i skvělým dárkem pro milovanou osobu. Toto nádherné srdíčko je opatřeno provázkem, díky kterému jej můžete snadno pověsit na vybrané místo, kde vynikne jeho jedinečnost.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 116.0000 kg |
| Hmotnost | 116.0000 kg |
| Rozměry | 22x24x2 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 24.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Valentýn |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Bílá |