| Označení: | PRL505 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 260 Kč 289Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x10x7 cm
Umělé houby jsou skvělým prostředkem pro dosažení úžasné podzimní výzdoby vašeho vybraného prostoru. Každé balení obsahuje 10 kusů, ve kterém najdete exempláře různých velikostí, ale všechny v jednotné červené barvě klobouku a bílou nohou. Klobouky mají potaženy látkou s hebkým povrchem, což dodává dekoraci na originalitě a příjemném vzhledu. Tyto houby jsou skvělým doplňkem pro každý interiér, kde chcete nechat vyniknout pestrobarevnost a půvab podzimního lesa. Navíc, díky jejich trvanlivosti, nikdy nezplesniví a vydrží vám na věky jako symbol přírodní krásy.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 5.0000 kg |
| Hmotnost | 5.0000 kg |
| Rozměry | 7x10x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Červená |
| Rozměr balení | 14 x 14 x 18 cm |