| Označení: | PRA014 GRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 260 Kč 289Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x10x2 cm
Podzim je období, kdy sklízíme dozrávající plody a příroda se zahaluje do krásných barevných tónů. Jablka jsou taktéž jedním z typicky podzimních plodů, které můžeme využít i jako ozdobu našich stolů, poliček a dalších míst. Obzvláště pokud se jedná o umělé a zmenšené varianty zeleno-červených jablíček na drátkách, které nabízí široké možnosti využití pro podzimní aranžování. Je jich v balení hned 72 kusů, takže si můžete hravě vytvářet, spolu s dalšími barevnými bobulemi, plody, květinami, přízdobami a dalšími ozdobnými prvky, úžasné barevné kompozice, které vám budou všichni ostatní jen tiše závidět. Pozor! Tento produkt není určen ke konzumaci a chraňte jej před dosahem dětí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 94.0000 kg |
| Hmotnost | 94.0000 kg |
| Rozměry | 2x10x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na drátku |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Jablko |