| Označení: | PRA009 BRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x12x4 cm
Drobné a lehké plastové houby na drátku jsou všestrannými ozdobami pro vytváření především podzimních aranží. Mají hnědou barvu kloboučků a vypadají jako malé hříbky, přičemž v krabičce najdete rovnou 30 takových exemplářů. Ohebné drátky, na kterých jsou připevněny, umožnují jejich snadnou aplikaci. Můžete si vytvořit své vlastní podzimní lesní zákoutí, na které se bude radost dívat. Díky tomu, že jsou umělé a nádherně zpracované, vám nabízí trvalou a nikdy nekončící krásu pro vaše nápady a kreativní tvorbu. Upozorňujeme však, že nejsou určené ke konzumaci a důrazně doporučujeme chránit je mimo dosah dětí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 125.0000 kg |
| Hmotnost | 125.0000 kg |
| Rozměry | 4x12x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na drátku |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Rozměr balení | 19 x 13 x 5 cm |