| Označení: | POX3000 BRN-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x13x5 cm
Přineste si do svého domova kouzlo dětské radosti z Vánoc a zimy s našimi polyresinovými figurkami dětí. Tyto roztomilé figurky představují ratolesti v teplém oblečení a každé se sněhovou koulí v ruce, čímž dávají jasně najevo, že jsou připravené si naplno užít venkovních zimních radovánek. V nabídce najdete mix 2 dvou druhů figurek, lišící se svým postojem. Díky jejich barevnému sladění se perfektně hodí pro vánoční výzdobu a jsou ideálními dekoracemi na poličku, stůl, komodu, okenní parapet a další viditelná místa. S jejich roztomilými tvářičkami přinesou do vašeho interiéru kouzlo dětské radosti a nevinnosti. Užijte si pohodovou atmosféru, nejen svátečních dní, s našimi roztomilými figurkami dětí a vyberte jim své ideální místo.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 96.0000 kg |
| Hmotnost | 96.0000 kg |
| Rozměry | 7x13x5 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Děti |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Hnědá |