| Označení: | NL0171 MIX |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x70x15 cm
Umělá javorová větev, v těchto pestrobarevných odstínech, přinese do vašeho vybraného prostoru úžasnou podzimní atmosféru. S touto umělou dekorací můžete snadno přidat do vašeho interiéru trvalou krásu, inspirovanou přírodou, a to bez starostí o údržbu nebo opadávání listí.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 32.0000 kg |
| Hmotnost | 32.0000 kg |
| Rozměry | 22x70x15 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 70.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Hmotnost - netto | 0.0300 kg |
| Alternativní sezóna | Halloween |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Javor |