| Označení: | IN115923 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 199 Kč 5 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
82 x 42 x 168 cm
barevné provedení dub Sonoma 3 police, rozměr police (š/h) 78 × 33 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 47 kg |
| Rozměry | 82 x 42 x 168 cm |
| Šířka | 82 cm |
| Výška | 168 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 43 × 13 × 180 cm) |
| Barva | dub Sonoma |