| Označení: | KN7010 BLUE2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
23x42x23 cm
Umělá kytice tmavě modrých hortenzií s pěti hlavami je dokonalou volbou pro vaši květinovou výzdobu. Každá hlava této oblíbené květiny je věrnou kopií svého živého protějšku, a to zejména díky svému pečlivému zpracování. Hortenzie vyniká svým velkým květenstvím, které přináší do vašeho domova nádech elegance a přírodní krásy. Jako umělá květina vám nikdy neuvadne, a tak bude stále v té nejkrásnější formě, bez ohledu na roční období, a také to, jak se o ní staráte. Můžete si vybrat krásnou vázu a nechat ji vynikat samostatně, nebo ji začlenit do komplexních květinových výzdob.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 23x42x23 cm |
| Šířka | 23.0000 cm |
| Výška | 42.0000 cm |
| Hloubka | 23.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Pieta |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Modrá |
| Druh rostliny | Hortenzie |