| Označení: | KEO021 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 429 Kč 477Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
27x11x8 cm
Tento nádherně zdobený perníkový vláček se dvěma vagónky celý z polyresinu, bude neodolatelným ústředním bodem vaší vánoční výzdoby. Vypadá skutečně, jako by byl mistrovským cukrářským dílem, vytvořeným ze skutečného perníku a pečlivě ozdobený sladkou polevou.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 446.0000 kg |
| Hmotnost | 446.0000 kg |
| Rozměry | 27x11x8 cm |
| Šířka | 27.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Hnědá |