| Označení: | TV-916 BR2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 990 Kč 6 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
73x106x95 cm
Polohovací křeslo, hnědé barvy, s manuálním ovládáním. Toto komfortní křeslo je vybaveno postranní pákou, která umožňuje snadné zvednutí podnožky. Na boku křesla je praktická kapsa pro uložení drobností, jako jsou časopisy, dálkový ovladač nebo mobilní telefon. Křeslo je navrženo pro maximální pohodlí a ergonomii, poskytuje vynikající podporu zad a relaxaci. Ideální pro každodenní odpočinek doma.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 32 kg |
| Rozměry | 73x106x95 cm |
| Šířka | 73.0000 cm |
| Výška | 106.0000 cm |
| Hloubka | 95.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 48.0000 |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hloubka sedu | 54.0000 cm |
| Výška sedu | 49.0000 cm |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál nohou | Kov |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Rozklad | Ano |
| Hmotnost - netto | 32.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 28.5000 kg |
| Výška područek | 62 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77x72x66 |
| Šířka područek | 14.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Polohovací |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Polohovací křeslo |
| Typ ovládání | Manuální ovládání |
72x106x95 cm
72x106x95 cm