| Označení: | KA-C806 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 790 Kč 2 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x99x51 cm
Dětská židle v příjemných pastelových barvách spolu s bílou kostrou nabízí jednoduchý a elegantní design. Židle má pevný opěrák potažený prodyšným síťovaným materiálem. Sedák ve stejném potahu poskytuje dostatek pohodlí díky svému vyměkčení. Pro pocit pohodlí slouží pevné područky, které jsou na své vrchní části opatřeny lesklým plastovým povrchem v barvě potahového materiálu. Důležitá je také integrovaná opěra nohou, která přispívá k pohodlnému sezení. Židle je opatřena speciálními funkčními kolečky, která se při zatížení automaticky zablokují, což zabraňuje nechtěným pohybům židle.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 8.61 kg |
| Rozměry | 60x99x51 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 99.0000 cm |
| Hloubka | 51.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 45.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 44.0000 cm |
| Výška sedu | 45.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 8.6100 kg |
| Bederní opěrka | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Bílá |
| Hmotnost - brutto | 9.9000 kg |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Výška područek | 62 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 54x30x53,5 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 57.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 85-99 |
| Nastavitelná výška sedu | 45-59 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Opěrka nohou |
| Barva | Růžová |
| Skupina zboží | Dětská židle |
44x93x47 cm
44x93x47 cm
44x93x47 cm
60x99x51 cm
60x99x51 cm