| Označení: | IN105923 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 399 Kč 5 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
82 x 38 x 168 cm
barevné provedení dub Sonoma 3 police z toho 2 variabilní, rozměr police (š/h) 78 × 30 cm 1 široká zásuvka s kovovými pojezdy
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 46 kg |
| Rozměry | 82 x 38 x 168 cm |
| Šířka | 82 cm |
| Výška | 168 cm |
| Hloubka | 38 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 43 × 15 × 172 cm) |
| Barva | dub Sonoma |