| Označení: | 206452 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 4 999 Kč 8 099Kč |
| Množství: | — |
135 x 45 x 46 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak výklopné horní víko
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 15 kg |
| Rozměry | 135 x 45 x 46 cm |
| Šířka | 135 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 49 × 11 × 138 cm) |
| Barva | bílý lak |