| Označení: | 206331 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 399 Kč 8 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
103 x 45 x 77 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak čtyři zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 22 kg |
| Rozměry | 103 x 45 x 77 cm |
| Šířka | 103 cm |
| Výška | 77 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 49 × 14 × 106 cm) |
| Barva | bílý lak |