| Označení: | 206954 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 8 199 Kč 13 299Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
221 x 54 x 47 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak vhodný doplněk k 5dveřové skříni TOPAZIO 206284
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 30 kg |
| Rozměry | 221 x 54 x 47 cm |
| Šířka | 221 cm |
| Výška | 47 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 56 × 8 × 223 cm) |
| Barva | bílý lak |