| Označení: | VET3007 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
31x75x15 cm
Plastový větrník na dřevěném zápichu vnese do vašeho prostoru hravost a pestrobarevnost. Zde je na výběr mezi dvěma vzory, a to bílým s červenými srdíčky a barevným s puntíky. Ozdobte si tak záhon nebo květináč právě tímto typem dekorace, který dodá veselou atmosféru. Stačí slabý vánek a větrník se dá ihned do pohybu, což přinese neobyčejný vizuální zážitek. Svými barvami a hravými vzory budou i skvělým dárkem pro vaše děti, které si budou moci vytvořit svůj barevný pohádkový koutek, ať už na zahradě nebo v truhlíku za oknem.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 31x75x15 cm |
| Šířka | 31.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Vícebarevná |