| Označení: | VET3006 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x55x12 cm
Plastový větrník na dřevěném zápichu vnese do vašeho prostoru hravost a pestrobarevnost. Zde je na výběr mezi dvěma vzory, a to beruškou a včelkou. Ozdobte si tak záhon nebo květináč právě tímto typem dekorace, který dodá veselou atmosféru. Stačí slabý vánek a větrník se dá ihned do pohybu, což přinese neobyčejný vizuální zážitek. Svými barvami a hravými vzory budou i skvělým dárkem pro vaše děti, které si budou moci vytvořit svůj barevný pohádkový koutek, ať už na zahradě nebo v truhlíku za oknem.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 43.0000 kg |
| Hmotnost | 43.0000 kg |
| Rozměry | 22x55x12 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 55.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Červená |