| Označení: | VET3005 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x55x10 cm
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 46.0000 kg |
| Hmotnost | 46.0000 kg |
| Rozměry | 22x55x10 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 55.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Vícebarevná |