| Označení: | VET3004 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 40 Kč 44Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x31x7 cm
Malý plastový větrník na dřevěném zápichu vnese do vašeho prostoru hravost a pestrobarevnost. Zde je na výběr mezi 6 barevnými variantami, které jsou zdobené puntíky různých odstínů, případně červenými srdíčky. Ozdobte si tak záhon nebo květináč právě tímto typem dekorace, který dodá veselou atmosféru. Stačí slabý vánek a větrník se dá ihned do pohybu, což přinese neobyčejný vizuální zážitek. Svými barvami a vzory budou i skvělým dárkem pro vaše děti, které si budou moci vytvořit svůj barevný pohádkový koutek, ať už na zahradě nebo v truhlíku za oknem.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 21.0000 kg |
| Hmotnost | 21.0000 kg |
| Rozměry | 14x31x7 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 31.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Vícebarevná |