| Označení: | VET3003 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 25 Kč 28Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x28x3 cm
Malý plastový větrník na dřevěném zápichu vnese do vašeho prostoru hravost a pestrobarevnost. Každou lopatku má totiž v jiném odstínu, a navíc jsou zdobené barevnými puntíky. Ozdobte si záhon, nebo květináč právě tímto typem dekorace, který dodá veselou atmosféru. Stačí slabý vánek a větrník se dá ihned do pohybu, což přinese neobyčejný vizuální zážitek. Svými barvami a vzory budou i skvělým dárkem pro vaše děti, které si budou moci vytvořit svůj barevný pohádkový koutek, ať už na zahradě nebo v truhlíku za oknem.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 6.0000 kg |
| Hmotnost | 6.0000 kg |
| Rozměry | 9x28x3 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Vícebarevná |