| Označení: | VET3002 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 25 Kč 28Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x28x5 cm
Malé plastové větrníky na dřevěném zápichu přinesou do vašeho prostoru hravost a pestrobarevnost. Mají na sobě vzory květů a vybírat můžete ze 4 barevných variant. Ozdobte si záhon, nebo květináč právě tímto typem dekorace, který dodá veselou atmosféru. Stačí slabý vánek a větrník se dá ihned do pohybu, což přinese neobyčejný vizuální zážitek. Svými barvami a vzory budou i skvělým dárkem pro vaše děti, které si budou moci vytvořit svůj barevný pohádkový koutek, ať už na zahradě nebo v truhlíku za oknem.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 5.0000 kg |
| Hmotnost | 5.0000 kg |
| Rozměry | 9x28x5 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Vícebarevná |