| Označení: | 867A |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 199 Kč 1 895Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
42 x 42 x 91 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení v tónu antik výška sedu 45,5 cm
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozměry | 42 x 42 x 91 cm |
| Šířka | 42 cm |
| Výška | 91 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Barva | lak antik |