| Označení: | CT-762 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 891 Kč 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
48x79x59 cm
Elegantní jídelní židle Autronic ve skandinávském stylu představuje dokonalou kombinaci stylu, pohodlí a praktičnosti. Židle reprezentuje minimalistický design a je vyrobena z kvalitního lehkého, ale mimořádně odolného plastu. Designová šedá barva vnese do vaší jídelny nádech luxusu a přizpůsobí se jakémukoliv prostředí.
Jídelní židle stojí na pevných dřevěných nohách, které zajišťují vynikající stabilitu. Nohy se pyšní teplým hnědým odstínem a doplňují šedé čalounění z ekokůže, se kterou vytváří poutavý barevný kontrast. Ekokůže nezajišťuje pouze estetický prvek – je hladká na dotek a zvyšuje úroveň vašeho pohodlí.
Další výhodou designových kousků Autronic je snadná údržba. Důležitou vlastností je omyvatelnost – rozlité tekutiny a skvrny rychle setřete a židli udržíte v neporušeném stavu. Ať už renovujete firemní jídelnu nebo zařizujete vlastní kuchyni, šedá židle Autronic definuje maximální luxus a funkčnost.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozměry | 48x79x59 cm |
| Šířka | 48.0000 cm |
| Výška | 79.0000 cm |
| Hloubka | 59.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Skandinávský |
| Šířka sedu | 44.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 42.0000 cm |
| Výška sedu | 45.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Materiál nohou | Masiv |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Přírodní |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 5.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 5.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 56 x 49 x 52 |
| Druh potahové látky | Ekokůže |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |