| Označení: | PRN2020 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 419 Kč 1 577Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x20x30 cm
Proutěný piknikový koš s vabavením por 2 osoby je elegantním a praktickým doplňkem pro všechny milovníky venkovního posezení u dobrého jídla a pití. Tento kufřík je vybavený sadou příborů, talířků a skleniček, což ho činí ideálním pro venkovní stolování, grilování nebo relaxaci v přírodě. Díky pevnému uzavírání výklopné části pomocí stahovacích pásků a elegantním uchem pro snadné přenášení se můžete vydat na piknik skutečně kamkoliv. Už jen stačí objednat dobré počasí, pobrat jídlo, pití, dobrou náladu, a vyrazit ven!
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 2010.0000 kg |
| Hmotnost | 2010.0000 kg |
| Rozměry | 40x20x30 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Barva | Šedá |