| Označení: | PRN2019 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 990 Kč 1 977Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x20x30 cm
Proutěný piknikový koš s vabavením por 4 osoby je elegantním a praktickým doplňkem pro všechny milovníky venkovního posezení u dobrého jídla a pití. Tento kufřík je vybavený sadou příborů, talířků a skleniček, což ho činí ideálním pro venkovní stolování, grilování nebo relaxaci v přírodě. Díky pevnému uzavírání výklopné části pomocí stahovacích pásků a elegantním uchem pro snadné přenášení se můžete vydat na piknik skutečně kamkoliv. Už jen stačí objednat dobré počasí, pobrat jídlo, pití, dobrou náladu, a vyrazit ven!
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 3240.0000 kg |
| Hmotnost | 3240.0000 kg |
| Rozměry | 45x20x30 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Barva | Šedá |