| Označení: | 4095 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 999 Kč 3 299Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
55 x 59 x 83 cm
sametový potah, barevné provedení šedá kovová konstrukce, barevné provedení černá výška sedu 51 cm, hloubka sedu 45,5 cm šířka sedu v zadní nejužší části 36 cm, v přední části 42 cmvhodná ke stolu BERGEN dub 4090
| Materiál | Kov a sklo |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 55 x 59 x 83 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Výška | 83 cm |
| Hloubka | 59 cm |