| Označení: | UM1025 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 483 Kč 537Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28x30x15 cm
Tato kovová dekorace v podobě slepice je skutečně netradiční a originální zvířecí ozdobou, která se snadno stane středem pozornosti. Je v kovové až stříbrné barvě a místy doplněna hnědými až narezavělými odstíny. Působí dojmem opotřebeného ozdobného předmětu s dlouhou historií. S celoročním využitím je ideální pro interiéry, kde může vytvořit nádhernou a nápaditou atmosféru. Slepice může působit skvěle sama o sobě, nebo být součástí ucelené kompozice s ostatními figurkami, květinami či nejrůznějšími přízdobami. Hodí se spíše do vnitřních, nebo krytých prostor, kde nebude čelit povětrnostním vlivům.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 465.0000 kg |
| Hmotnost | 465.0000 kg |
| Rozměry | 28x30x15 cm |
| Šířka | 28.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Velikonoce |
| Barva | Stříbrná |