| Označení: | UM1021 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x30x9 cm
Tato kovová dekorace v podobě kohouta je skutečně netradiční a originální zvířecí ozdobou, která se snadno stane středem pozornosti. Je v kovové až stříbrné barvě a místy doplněn hnědými až narezavělými odstíny. Působí dojmem opotřebeného ozdobného předmětu s dlouhou historií. S celoročním využitím je ideální pro interiéry, kde může vytvořit nádhernou a nápaditou atmosféru. Kohout může působit skvěle sám o sobě, nebo být součástí ucelené kompozice s ostatními figurkami. Hodí se spíše do vnitřních, nebo krytých prostor, kde nebude čelit povětrnostním vlivům.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 265.0000 kg |
| Hmotnost | 265.0000 kg |
| Rozměry | 21x30x9 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Slepice/Kohout |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Dekorační |
| Barva | Stříbrná |