| Označení: | DCL-379 BR2 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 801 Kč 890Kč |
| Množství: | — |
42x94x53 cm
Jídelní židle Autronic v industriálním stylu zaujme svým minimalistickým designem a praktickými vlastnostmi. Potah je vyroben z odolné hladké látky v hnědé barvě, který snadno zapadne do různých interiérů. Pohodlí zajišťuje měkká PU pěna ve výplni, zatímco kovové nohy v šedé barvě dodávají stabilitu a pevnost. Elegantní prošívání dodává židli elegantní vzhled. Tento model je skvělou volbou pro moderní i klasické interiéry.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 4.5 kg |
| Rozměry | 42x94x53 cm |
| Šířka | 42.0000 cm |
| Výška | 94.0000 cm |
| Hloubka | 53.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 42.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 39.0000 cm |
| Výška sedu | 47.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 2,5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Šedá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 4.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 5.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 117x43x22 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Otočná | Ne |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |