| Označení: | KA-B1025 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 190 Kč 3 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
63x129x68 cm
Tato kancelářská židle, vyrobená renomovanou značkou Autronic, definuje pohodlí a styl v každém pracovním prostoru nebo jídelně. Její klasická silueta v kombinaci s moderní síťovanou textilií nabízí estetiku, která bez námahy překlenuje propast mezi tradičním a moderním designem. Elegantní černý odstín židli dodává nádech sofistikovanosti a činí z ní všestranný doplněk vhodný k sezení téměř u každého pracovního nebo jídelního stolu.
Částečně polstrovaný sedák, promyšleně navržený s ohledem na pohodlí uživatelů, vybízí k delšímu sezení bez nepohodlí. Zahrnutí bederní opěrky zvyšuje jeho ergonomické výhody a zajišťuje, že udržení správného držení těla je nejen možné, ale stane se přirozenou součástí vašeho dne. Bez čalouněných područek si zachovává elegantní a neokázalý vzhled, který podtrhuje vytříbený design a výjimečnou kvalitu provedení židle.
Kancelářská židle Autronic především usnadňuje poutavé a produktivní prostředí. Prodyšná síťovina zajišťuje, že i při dlouhém používání zůstane pohodlí nekompromisní. Ať už je tato židle umístěna v rušném kancelářském prostředí nebo v klidném domácím pracovním prostoru, slibuje nejen funkčnost, ale také vnesení elegance a pohody do vaší každodenní rutiny.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 12.5 kg |
| Rozměry | 63x129x68 cm |
| Šířka | 63.0000 cm |
| Výška | 129.0000 cm |
| Hloubka | 68.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Klasický |
| Šířka sedu | 50.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 43.0000 cm |
| Výška sedu | 45.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 12.5000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 13.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Výška područek | 65 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 63,5x33,5x58,5 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 65.0000 cm |
| Šířka područek | 9.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 121-129 |
| Nastavitelná výška sedu | 45-53 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Nastavitelná opěrka hlavy |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |
63x129x68 cm