| Označení: | FN2255 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 599 Kč 6 299Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 45 x 80 cm
barevné provedení bílá 3 zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 32 kg |
| Rozměry | 80 x 45 x 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | bílá |