| Označení: | FN2613 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 699 Kč 4 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 40 x 80 cm
barevné provedení zlatý dub 2 dvířka, 1 variabilní police
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 25 kg |
| Rozměry | 80 x 40 x 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | zlatý dub |