| Označení: | 8189BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 299 Kč 8 899Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
144 x 58 x 50 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz nástavec pro skříň 8089BK
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 23 kg |
| Rozměry | 144 x 58 x 50 cm |
| Šířka | 144 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 61 × 9 × 145 cm) |
| Barva | bílý lak,kovové úchytky |