| Označení: | AF-1184 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 161 Kč 1 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120x45x60 cm
Povzneste svůj prostor sofistikovaným šarmem stolu Autronic, který hladce překlenuje propast mezi estetikou a funkčností. Tento stůl, vyrobený s oválnou deskou z MDF v čistě bílé barvě, je ztělesněním skandinávské jednoduchosti a představuje univerzální doplněk do každé kanceláře, konferenční místnosti nebo domácnosti. Jeho čisté linie a minimalistický design zajišťují, že se bez námahy začlení do různých interiérových témat, od profesionálního prostředí až po útulné jídelny.
Pod elegantním povrchem se hrdě tyčí tři robustní nohy vyrobené z masivního dřeva s přírodní povrchovou úpravou. Tyto bambusové nohy nejenže dodávají prvek organické krásy, ale také slibují bezkonkurenční stabilitu a odolnost. Kombinace materiálů MDF a bambusu představuje dokonalou rovnováhu mezi lehkým designem a dlouhotrvající pevností, která vyhovuje požadavkům rychlého pracovního prostředí i živého rodinného stolování.
Tento stůl Autronic dokáže víc než jen elegantně stát v místnosti; vybízí k pohodlí, podporuje spolupráci a snadno odolává každodennímu používání. Jeho povrch se pozoruhodně snadno udržuje, pouhým otřením se obnoví jeho zářivý lesk, takže je ideální pro prostředí, kde je čas drahý.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 10 kg |
| Rozměry | 120x45x60 cm |
| Šířka | 120.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Skandinávský |
| Nosnost | 20.0000 kg |
| Materiál nohou | Masiv |
| Typ podnože | 3 nohy |
| Barva nohou | Přírodní |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Oválný |
| Tloušťka desky | 1.8000 |
| Hmotnost - netto | 10.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 10.5000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 127x64x5 |
| Dekor desky | Bílá |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Bambusové nohy |
| Barva | Bílá |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |