| Označení: | 8145 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 799 Kč 6 199Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 43 x 88 cm
materiál masiv borovice, lakované provedeníboční a horní dvířka jsou výklopná
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 26 kg |
| Rozměry | 80 x 43 x 88 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 88 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 61 × 15 × 89 cm) |
| Barva | lakováno |