| Označení: | TAB-461 GREY2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 261 Kč 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
38x38x38 cm
Taburet Autronic s úložným prostorem pod sedákem. Tento prostor proměňuje obyčejný kus nábytku v multifunkční taburet a nabízí místo pro uložení nezbytných věcí, čímž optimalizuje prostor, aniž by obětoval styl.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 2.14 kg |
| Rozměry | 38x38x38 cm |
| Šířka | 38.0000 cm |
| Výška | 38.0000 cm |
| Hloubka | 38.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Nosnost | 100.0000 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 2.1400 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.2400 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 39,5x38x39,5 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Funkce | Skládací |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Highlight 1 | Úložný prostor |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Taburet s úložným prostorem |