| Označení: | CT-771 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 981 Kč 1 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
61x81x61 cm
Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci minimalistické elegance a užitného designu v jídelní židli skandinávského střihu od společnosti Autronic. Nábytek zahalený do šedého odstínu je vyrobený z vysoce kvalitního plastu, který zajišťuje odolnost a pevnost. Hladká potahová látka z ekokůže nabízí pohodlné polstrování sedadla, které prezentuje pečlivé řemeslné zpracování.
Jídelní židle Autronic stojí na masivních dřevěných nohách v hnědé barvě a vykazuje harmonický kontrast, který pozvedne interiér. Základna židle slibuje neochvějnou stabilitu přizpůsobenou soukromým domácnostem i pracovnímu prostředí. Židle se bez problémů kombinuje s jakýmkoli vybraným stolem a skvěle se hodí do rozmanitých prostor.
Jídelní židle Autronic bezvadně snoubí funkčnost a styl a vyjadřuje sofistikovanost jejího majitele. Spojuje v sobě praktické rozměry, které snadno pojmou vaše hosty. Rozhodněte se pro Autronic – luxus snoubený s pohodlím.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 5.5 kg |
| Rozměry | 61x81x61 cm |
| Šířka | 61.0000 cm |
| Výška | 81.0000 cm |
| Hloubka | 61.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Skandinávský |
| Šířka sedu | 45.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 43.0000 cm |
| Výška sedu | 47.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Materiál nohou | Masiv |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Přírodní |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 5.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.0000 kg |
| Výška područek | 63 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 64x47,5x59,5 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
| Otočná | Ne |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |