| Označení: | 9131B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 859 Kč 3 090Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
46 x 37 x 65 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak tři zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 11 kg |
| Rozměry | 46 x 37 x 65 cm |
| Šířka | 46 cm |
| Výška | 65 cm |
| Hloubka | 37 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 41 × 12 × 66 cm) |
| Barva | bílý lak |