| Označení: | DCL-438 BR2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 161 Kč 1 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
44x91x61 cm
Tato stylová jídelní židle přináší do Vašeho interiéru moderní eleganci a pohodlí. Je ideální volbou pro jídelny, kuchyně nebo pracovní prostory, kde se snoubí funkčnost s atraktivním designem.
Židle je čalouněná jemnou hnědou látkou, která je měkká na dotek a odolná proti opotřebení. Ergonomický tvar a polstrované sedadlo spolu s pohupovou podnoží v černé barvě zajišťují díky lehkému pružení komfort při sezení. Ozdobné prošívání na opěradle dodává židli elegantní vzhled.
Díky svému elegantnímu designu a neutrální hnědé barvě je tato židle vhodná do různých interiérů.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 5.75 kg |
| Rozměry | 44x91x61 cm |
| Šířka | 44.0000 cm |
| Výška | 91.0000 cm |
| Hloubka | 61.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Šířka sedu | 44.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 44.0000 cm |
| Výška sedu | 48.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Pohup |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 5.7500 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.3250 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 76x47x52,5 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Highlight 1 | Pohup |
| Otočná | Ne |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |