| Označení: | UM0995 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 166 Kč 1 296Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
54x80x19 cm
Pokud máte doma krb a topíte dřevem, jistě oceníte možnost, jak dříví efektivně i esteticky skladovat. K tomu vám dopomůže právě stojan na dřevo ke krbu ve tvaru připomínající plamen. Je jednoduchý na složení, konstrukce je v elegantní černé barvě a ve spodní části je praktická podlážka zabraňující propadu třísek na zem. Pořízením tohoto stojanu získáte hned několik výhod najednou. Dříví budete mít krásně při ruce pro jeho přikládání a díky konstrukci jej můžete navršit do výšky a tím ho mít dostatek pro celodenní přitápění. Pokud jste šikovní a umíte hezky rovnat polínka, získáte i neodolatelný estetický prvek do interiéru v podobě dřevěné stěny.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 2100.0000 kg |
| Rozměry | 54x80x19 cm |
| Šířka | 54.0000 cm |
| Výška | 80.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Druh | Stojan |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Černá |