| Označení: | UBR090-1 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x45x10 cm
Tento polštář s výplní je jemný na dotek a jeho sametový povrch přináší nejen pohodlí, ale i nádherný design. S motivem jarních květin a roztomilých malých kachniček, to vše vyobrazené na světlém povrchu, se jedná o velmi elegantní Velikonoční dekoraci. Polštář má rozměry 45x45 cm, a ačkoliv není určen na spaní, bude vynikajícím prvkem, který zvelebí a zútulní váš interiér. Přineste si do svého domova atmosféru jarních svátků s tímto stylovým polštářem.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Hmotnost | 500.0000 kg |
| Rozměry | 45x45x10 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Polštář |
| Sezóna | Velikonoce |
| Upozornění | Výplň: nepratelná |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Barva | Zelená |