| Označení: | AB2207 NAT-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
26x12x13 cm
Tento dekorační dřevěný obal na květiny má obdélníkový půdorys a představuje skvělý způsob, jak přidat do vašeho prostoru elegantní přírodní prvek. Je ideálním doplňkem pro milovníky rustikálního stylu. Svým vzhledem se skvěle bude vyjímat na chalupě, chatě nebo v interiérech s přírodními motivy a materiály. Jeho rustikální vzhled a přírodní barva přináší do prostoru pocit tepla a pohodlí. Nádherná kresba dřeva na povrchu přidává obalu na estetické hodnotě. Nedílnou součástí produktu je i ochranná igelitová vložka, která zabraňuje prosakování vody a tím vytváří rostlinám dlouhodobě vlhčí prostředí.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 315.0000 kg |
| Hmotnost | 315.0000 kg |
| Rozměry | 26x12x13 cm |
| Šířka | 26.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Barva | Přírodní |