| Označení: | SC1006 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 58 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x13x7 cm
Oživte svůj prostor radostí z Velikonoc a příchodu jara s naší dekorativní figurkou ojíněného barevného králíčka. Jako tradiční zvířecí symbol těchto svátků s sebou přináší nadšení z probouzející se přírody a slunečných dní. Velikonoce jsou časem obnovy a oslav. Jsou to svátky radosti a nových začátků, kdy se příroda probouzí po dlouhé zimě a ptáci zpívají své melodie. Umístěte tuto figurku na viditelné místo ve vašem domě, a na stůl, poličku nebo komodu, a nechte naplno vstoupit jaro do svých domovů.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 165.0000 kg |
| Hmotnost | 165.0000 kg |
| Rozměry | 9x13x7 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Zajíc |
| Sezóna | Velikonoce |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Zelená |