| Označení: | 8847B |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 4 999 Kč 7 790Kč |
| Množství: | — |
144 x 54 x 73 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak 3 zásuvky s kovovými pojezdy, skříňka s dvířky rozměr zásuvky (š/h/v) 27,9 × 30,7 × 10,6 cm bez výsuvu pro klávesnici
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 29 kg |
| Rozměry | 144 x 54 x 73 cm |
| Šířka | 144 cm |
| Výška | 73 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 57 × 10 × 144 cm) |
| Barva | bílý lak |